0911 662 958
0905 361 061

Facebook Centrum Realítgoogle+youtube Centrum RealítNapíšte nám

1 2 3
Vyhľadávanie

V ponuke je 40 nehnuteľností.

Ponuka práce

Ak si aktívny, baví Ťa práca s ľuďmi, chceš pracovať v teréne a nielen v kancelárii a nadštandardne zarábať, tak hľadáme práve Teba na pozíciu Realitného  makléra do  zabehnutej a úspešnej bratislavskej realitnej kancelárie CENTRUM REALÍT pôsobiacej na trhu už 11 rokov.

 Realitný maklér, CENTRUM REALÍT BRATISLAVA, Vajnorská 98/A, Bratislava

 Plat: motivačný provízny systém až do 60% z celkovej provízie za uzatvorený obchod

 Druh: živnosť príp. dohoda

 Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí (predaj/kúpa/prenájom nehnuteľností)
  • aktívna komunikácia s kupujúcimi, predávajúcimi, developermi...
  • pridávanie ponúk do našej databázy a do najväčších realitných portálov na Slovensku
  • realizácia obhliadok a profesionálna prezentácia nehnuteľností klientom
  • realizácia a spracovanie fotodokumentácie a prezentačných materiálov k nehnuteľnostiam
  • dojednanie obchodných podmienok pri predaji a prenájme nehnuteľností
  • dlhodobé budovanie dobrých vzťahov s klientmi
  • administratívna činnosť spojená s uzavretím obchodného prípadu

 Ako Ti uľahčíme prácu:

  • poskytneme Ti vizitky, propagačné materiály, neobmedzenú inzerciu, reklamné banery
  • inzerciu na všetkých najväčších slovenských realitných portáloch a exkluzívny priestor na prezentáciu na našom webe CENTRUM-REALIT.SK
  • prístup k databáze interných klientov a interný predaj nehnuteľnosti
  • zaškolíme Ťa a poskytneme Ti naše know-how, aby sa z Teba mohol stať úspešný maklér
  • poskytneme Ti príspevok na školenie v Slovenskej realitnej akadémii, aby sa z Teba stal certifikovaný realitný profesionál

 Iné výhody:

  • nadštandardný príjem, provízie až do výšky 60 %
  • provízie zo sprostredkovaných úverov
  • individuálne odmeňovanie pri nadpriemerných pracovných výsledkoch
  • vlastné pracovné miesto v kancelárii s plnohodnotným materiálovo-technickým zabezpečením
  • využívanie právnika, hypotekárneho špecialistu a znalca
  • individuálny systém vzdelávania
  • bez potreby riešenia zmluvných náležitostí predaja/kúpy, (zabezpečuje kancelária)
  • prestížne členstvo v najväčšej organizácii združujúcej realitné kancelárie na Slovensku, v Realitnej únii SR
  • maklér neprispieva na chod kancelárie, inzerciu, propagačné materiály, reklamné plachty a vizitky, všetky náklady hradí naša RK
  • milý a pozitívne naladený pracovný kolektív

 Vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské

 VP: B

 Požiadavky:

  • reprezentatívne a príjemné vystupovanie
  • zodpovedný prístup k práci
  • komunikatívnosť, pozitívne myslenie a cieľavedomosť
  • ochota vzdelávať sa a reprezentovať filozofiu spoločnosti

Skúsenosti z odboru sú výhodou, nie podmienkou.

PRE ŠIKOVNÝCH A SKÚSENÝCH MAKLÉROV  S PRAXOU PONÚKAME ZVÝHODNENIE ICH DOTERAJŠÍCH PODMIENOK A MOŽNOSŤ VYBUDOVANIA SI VLASTNÉHO TÍMU.

 O spoločnosti:

CENTRUM REALÍT, člen Realitnej únie SR, zabezpečuje pre svojich klientov sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností už od roku 2008. Spoločnosť poskytuje výhradný predajný servis pre viaceré projekty rezidenčného bývania v Bratislave a okolí, ako aj servis pre štandardný predaj a prenájom rezidenčných a komerčných nehnuteľností.  Našim cieľom je ponúkať služby a servis najvyššej kvality, pričom spokojnosť našich klientov je prvoradá, a tým posúvať našu spoločnosť medzi najlepšie na trhu. Naši makléri celkovo úspešne sprostredkovali viac ako 1000 realitných obchodov. Hľadáme dvoch ľudí na rozšírenie tímu maklérov.